فروشگاه اینترنتی سوغات نهاوند

سوغات نهاوند

فروشگاه اینترنتی سوغات نهاوند از اسفند ماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز نمود. این فروشگاه اینترنتی با هدف عرضه محصولات و سوغات شهرستان نهاوند ایجاد شده است.

شما در فروشگاه اینترنتی سوغات نهاوند می توانید بدون واسطه از خرید سوغات نهاوند با قیمت مناسب لذت ببرید.

محصولات فروشگاه اینترنتی سوغات نهاوند

سوغات نهاوند

در حال حاضر محصولات فروشگاه اینترنتی سوغات نهاوند ، عسل ، گردو ، گز آردی ، خمیر صنل ، حلوا گردویی و … است. در آینده سعی داریم که محصولات بیشتری نیز به محصولات این فروشگاه اضافه کنیم.

مشخصات فروشگاه اینترنتی سوغات نهاوند

سوغات نهاوند

صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی سوغات نهاوند : رضا معارف وند

وجه تمایز فروشگاه اینترنتی سوغات نهاوند

اولین و مهم ترین وجه تمایز ما با سایر فروشگاه های اینترنتی و کسب و کار های آنلاین “ارتباط مستقیم و بلاواسطه با مدیر وب سایت” است.
بله درست شنیدید
شما با مجموعه، شرکت، نهاد و به طور کل اشخاص حقوقی با هویت های مبهم رو به رو نیستید.
شما با یک شخص حقیقی معامله می کنید.
سال هاست که خرید و فروش عسل و گردوی نهاوند رو انجام میدم و مسلما و قطع به یقین مهارت شناخت و تشخیص عسل طبیعی و گردوی بی نظیر منطقه خودمون رو دارم.شیره انگور و روغن حیوانی رو مثل پدرانمون و به روش بدون خطا ، با بوییدن و طعم اون ها شناسایی میکنم. این روش از تمام آزمایشگاه های زمین قوی تر و درصد خطای اون کم تره.
در ضمن از شعار های تبلیغاتی حذف واسطه و دلال و خرید از زنبور دار هم استفاده نمیکنم.
یک زنبوردار یا باغبان تمام روز های سال رو در زنبورستان یا باغ خود سپری میکنه و وقت و توان یادگیری و پیاده سازی و اجرای خرید و فروش در بستر اینترنت  و هزاران الگوریتم گوگل و برنامه نویسی و … رو نداره.
بنده اینجا هستم تا بتونم محصولات ارگانیک رو از تولید کننده به دست شما هموطنان گرامی برسونم.
بنده مسئول خرید شما هموطنان عزیز از بهترین و مجرب ترین تولید کنندگان هر کدام از محصولاتم هستم و به شما اطمینان خاطر می دهم که شما با یک بار خرید مشتری دائمی این فروشگاه خواهید شد.

لطفا امتیاز دهید

0 / 5. 0