فروشگاه اینترنتی سوغات نهاوند

سوغات نهاوند

فروشگاه اینترنتی سوغات نهاوند از اسفند ماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز نمود. این فروشگاه اینترنتی با هدف عرضه محصولات و سوغات شهرستان نهاوند ایجاد شده است.

شما در فروشگاه اینترنتی سوغات نهاوند می توانید بدون واسطه از خرید سوغات نهاوند با قیمت مناسب لذت ببرید.

محصولات فروشگاه اینترنتی سوغات نهاوند

سوغات نهاوند

در حال حاضر محصولات فروشگاه اینترنتی سوغات نهاوند ، عسل طبیعی، گردو، گز آردی، خمیر صنل ، حلوا گردویی،شیره انگور ملایر، روغن حیوانی محلی و … است. در آینده سعی داریم که محصولات بیشتری نیز به محصولات این فروشگاه اضافه کنیم.

مشخصات فروشگاه اینترنتی سوغات نهاوند

سوغات نهاوند

صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی سوغات نهاوند : رضا معارف وند

وجه تمایز فروشگاه اینترنتی سوغات نهاوند

اولین و مهم ترین وجه تمایز ما با سایر فروشگاه های اینترنتی و کسب و کار های آنلاین “ارتباط مستقیم و بلاواسطه با مدیر وب سایت” است.
بله درست شنیدید
شما با مجموعه، شرکت، نهاد و به طور کل اشخاص حقوقی با هویت های مبهم رو به رو نیستید.
شما با یک شخص حقیقی معامله می کنید.
سال هاست که خرید و فروش عسل و گردوی نهاوند رو انجام میدم و مسلما و قطع به یقین مهارت شناخت و تشخیص عسل طبیعی و گردوی بی نظیر منطقه خودمون رو دارم.شیره انگور و روغن حیوانی رو مثل پدرانمون و به روش بدون خطا ، با بوییدن و طعم اون ها شناسایی میکنم. این روش از تمام آزمایشگاه های زمین قوی تر و درصد خطای اون کم تره.
در ضمن از شعار های تبلیغاتی حذف واسطه و دلال و خرید از زنبور دار هم استفاده نمیکنم.
یک زنبوردار یا باغبان تمام روز های سال رو در زنبورستان یا باغ خود سپری میکنه و وقت و توان یادگیری و پیاده سازی و اجرای خرید و فروش در بستر اینترنت  و هزاران الگوریتم گوگل و برنامه نویسی و … رو نداره.
بنده اینجا هستم تا بتونم محصولات ارگانیک رو از تولید کننده به دست شما هموطنان گرامی برسونم.
بنده مسئول خرید شما هموطنان عزیز از بهترین و مجرب ترین تولید کنندگان هر کدام از محصولاتم هستم و به شما اطمینان خاطر می دهم که شما با یک بار خرید مشتری دائمی این فروشگاه خواهید شد.

ضمانت بازگشت وجه

 

اگر شما مشتری محترم از کیفیت محصولات ما به دلیل مغایرت با مشخصات محصولات که در سایت مندرج شده اند، شکایتی داشته باشید، ما از هر روش ممکن برای جلب رضایت شما تلاش خواهیم کرد. پس به هیچ عنوان نگران کیفیت محصولات ما نباشید. اگر محصولاتمان تازه و اصل و عالی نبود، وجه شما را باز خواهیم گرداند.

مجوزهای سوغات نهاوند

 

همانطور که در پایین تمام صفحات وب سایت ما قابل مشاهده است، ما از معتبر ترین ارگان های نظارتی و همچنین کنترل کننده کیفی جواز کسب داریم. صلاحیت داشتن فروشگاه اینترنتی از طریق سازمان نماد اعتماد الکترونیکی و همچنین اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی به ما اعطا شده است و ما را محق و متخصص فروش عسل های طبیعی و سوغاتی های نهاوند دانسته اند. پس بدون تردید خرید شما از ما امن ترین و بدون ریسک ترین خرید اینترنتی برای شما خواهد بود.

در هر صورتی که از ما ناراضی بودید می توانید با تماس تلفنی و یا ارسال پیام در واتساپِ فروشگاه مان انتقاد خود را مطرح کنید. ما در کم ترین زمان رضایت شما  را جلب خواهیم کرد.