مقالات

درمان آلزایمر با عسل؛ چگونه از ابتلا به آلزایمر جلوگیری کنیم؟

درمان آلزایمر با مواد غذایی
0
(0)

درمان آلزایمر با عسل و سایر فرآورده های زنبور عسل برای افرادی که قصد دارند از این بیماری پیشگیری کنند و از آینده ای مخوف و بسیار زجر آور خویش جلوگیری کنند، گزینه ای آگاهانه است.

زیرا اگر کسی در طول زندگی از کارهای تاریک و اعمال بی خردانه بپرهیزد هرگز گرفتار زوال عقل نمی شود. همه ی انسان های به تبعیت از “مردم” دست به انتخاب های مختلف در زندگی می زنند و  همین تلاش برای سبقت گرفتن از یکدیگر برای انجام اموری که آگاهی و شعور الهی در آن ها جاری نیست، بشریت را به چنین وضعیت هولناک و اوضاع سختی در زمین رهنمون ساخته است.

اگر به فکر تقویت حافظه و رفع اختلالات خواب و پاکسازی التهابات دورنی که از عوامل اصلی زوال مغز هستند افتاده اید، پس راه را درست آمده اید و این مقاله به تقویت مغز و جسم و روان شما کمک می کند تا در مقابل این بیماری مهلک خود را ایمن کنید.

درمان گیاهی آلزایمر

همانطور که در خواندنی عسل وحشی گفتیم، چیزی که عسل کوهی را در نظر انسان ها انقدر شگفت انگیز و ویژه و جادویی می انگارد نظم بی حد و حصر و آگاهانه زیستن زنبور عسل و عدم دسترسی و دخالت انسان ها در تولید این ماده غذایی است.

پس هشیارانه بیندیشید که موجودی به نام انسان امروزی با سبک و سیاق زندگی خویش به موجودی مخرب برای محیط زیست و دلیلی برای انقراض خود مبدل شده است.

دلیل این دعوی ما وضعیت کنونی انسان و ابتلای اکثریت جامعه انسانی به انواع امراض در سراسر این کره خاکی است.

پس اگر قصد پرداختن به علت و درمان آلزایمر را دارید تا آخر این مقاله بکر همراه ما باشید.

آلزایمر چیست؟

یک بیماری کشنده و علاج ناپذیر که باعث زوال اعصاب و تخریب مغز می شود. وقتی که فرمانده بدن به این بیماری مبتلا شد،  آرام آرام قدرت انجام ساده ترین کارها از فرد سلب می شود.

علائم ظهور آلزایمر

 • اختلال در حافظه کوتاه مدت
 • ناتوانی در به یاد آوردن وقایع اخیر

این بیماری در مراحل پیشرفته تر باعث مشکل تکلّم،گم کردن زمان و مکان کنونی، اهمال کاری مداوم در اعمال روزمره، پرخاشگری و خشونت مداوم، افسردگی و بی رمقی برای ادامه زندگی، اختلالات خواب و در نهایت از دست دادن تمام توانایی های اداره خویشتن می شود.

درمان آلزایمر با عسل

این سبک درمانی برای افرادی که زنگ خطر فراموشی و اختلالات مداوم حافظه را تجربه می کنند و هنوز به مرحله نهایی یعنی تشخیص آلزایمر توسط پزشک برای ایشان، نرسیده اند بسیار کار گشا است.

داروی جلوگیری از آلزایمر

درمان آلزایمر با طب سنتی

انسان به طور کلی از دو بخش مادی و غیر مادی توسط خداوند جهان آفرین خلق شده است. سلامت جسم و جان به یکدیگر وابسته و در گرو یکدیگر هستند. خوراک، کلام، افکار و اعمال انسان می تواند برای ایشان در کالبد جسمی و روحی تولید بیماری و یا بر عکس سلامتی و مسرّت و شادکامی کند.

درمان آلزایمر با عسل در راستای برآوردن بخش تغذیه فیزیکی و پاکسازی التهابات دورن مغز بسیار ثمر بخش است. عسل طبیعی به تنظیم خواب بسیار کمک می کند و عناصر تقویت حافظه را نیز در خود دارد.

درمان آلزایمر با گیاهان دارویی و عسل طبیعی

در بخش تغذیه برای رفع اختلالات حواس و تقویت حافظه و ترمیم کالبد فیزیکی، ذهنی، روانی و روحی که در یکدیگر تنیده اند و سلامتی و قوای شان به تک تک رفتار های انسان بستگی دارد،  می توان از عسل خالص،  گیاهان دارویی و تمامی خوراک های طبیعی زمین بهره برد.

درمان آلزایمر با عسل

 درمان آلزایمر با پودر گل سرخ

همانطور که می دانید گل سرخ انواع بسیاری دارد و  طبق آزمایشات انجام شده در بسیاری از گونه ها خواص بسیار و مواد مغذی فراوان در آن ها یافت می شود.

ما در اینجا مقصودمان گل محمدی می باشد. ویتامین های A،B،C،D،E در آن وجود دارد و از دیرباز برای تسکین و تعدیل فشارهای عصبی، درمان افسردگی و اختلالات خواب از جوشانده، افشره و گلاب آن استفاده می کردند.

معجزه درمان الزایمر

آلکالوئیدها، فلاونوئید ها و ترکیبات آلی آن بی خوابی مزمن را درمان می کند و اثر آرام بخشی فراوان دارد.

همانطور که می دانید ریشه ی آلزایمر و مشکلات حافظه نیز در تغذیه و فشار های عصبی بی وقفه است که در نهایت سلول ها و بافت های مغز را به شدت تخریب می کند.

پس درمان آلزایمر با عسل و گیاهان دارویی را پیش از آنکه وارد مراحل حاد آن شوید به محض مشاهده اهمال کاری و فراموشی آغاز کنید و سیستم تغذیه خود را بسیار جدی بگیرید.

 

 

 

درمان علائم آلزایمر

در این بخش به چگونگی پیشگیری از ابتلا به آلزایمر مخصوصا می پردازیم و درمان آلزایمر در جوانی را پیش از آنکه به مراحل حاد برسد،بررسی می کنیم.

این موارد برای پیش از تشخیص قطعی آلزایمر می باشد:

 • پیش از آنکه بر اثر فشار بی امان زندگی روزمره متلاشی شوید، به خود آمده و از گیاهان دارویی به عنوان نوشیدنی های روزمره استفاده کنید
 • هرگز با خوردن نوشابه های انرژی زا، نوشیدنی های صنعتی، الکل و سیگار و غذاهای فست فودی خستگی و فشار کار از خود نگیرید و از نوشیدنی های و شربت های طبیعی استفاده کنید
 • مهارت تسلیم و توکل را بیاموزید و در هر مرحله بعد از انجام تمامی مسئولیت ها و آنچه در توان دارید، نتیجه را به نیروهای الهی بسپارید
 • یقین بدانید که فشار عصبی و نزاع درونی هرگز خواسته هایتان را به ثمر نمی نشاند
 • فقط کسانی که معنای توکل را زندگی می کنند می توانند بیشترین کمک و موهبت را از فرشتگان الهی در طول زندگی دریافت کنند
 • از کارهای مخرب و ناآگاهانه ای که باعث تخریب های فیزیکی و روانی و انرژیکی می شوند به شدت بپرهیزید
 • در طول روز حداقل نیم ساعت را به دعا و نیایش و پس از آن سکوت اختصاص دهید تا آرام آرام مهارت کاستن استرس ها و فشارهای روانی را بیاموزید
 • روش های مدیتیشن را بیاموزید و در زمان فراغت از تمامی کار ها، اندک زمانی را به تمرین سکوت دورنی اختصاص دهید
 • تمرینات تنفسی را در گوگل سرچ کنید و بیاموزید و از آن ها به عنوان درمان تمامی بیماری ها کمک ویژه بگیرید.

درمان آلزایمر با سلول های بنیادی

درمان آلزایمر با عسل و زردچوبه

یک از فرضیه های اصلی که به علت آلزایمر نسبت می دهند، التهابات عصبی می باشد. زردچوبه با داشتن ماده ای به نام کورکومین تاثیر ضد التهابی بسیار قدرتمندی دارد و در ترکیب با عسل طبیعی، به شما برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری علاج ناپذیر کمک می کند. درمان آلزایمر با عسل، پروتئین ها، ویتامین ها، املاح و مواد معدنی مورد نیاز مغز برای دفع التهابات و پاکسازی خود را به این عضو می دهد.

درمان آلزایمر با طب سنتی

به طور کلی وقتی صبحت از درمان آلزایمر با عسل و گیاهان دارویی می شود، در واقع تنها راه حل واقعی برای مراقبت و محافظت از وجود خویشتن در برابر بیماری های خطرناک مد نظر است.اطبا واقعی و حاذق قدیم، علاوه بر تغذیه، سایر رفتارها را نیز مورد بررسی قرار می دادند و فرد را به پذیرش مسائل زندگی و همچنین تلاش برای بهبود اوضاع دعوت می کردند.

در نهایت به هر میزان که توان و اقتدار و آگاهی فردی افزایش یابد، به همان میزان استرس، فشارهای روانی و عصبی و جنگ با خویشتن و جهان اطراف در وجود فرد کاهش می یابد.

پیشگیری و درمان آلزایمر

نیروی اراده و اقتدار درونی در انسان امروزی بسیار تحلیل رفته است و همگی تسلیم رویه دیکته شده توسط سیستم های جامعه پذیری اروپایی و آمریکایی در اجرای الگوهای ارائه شده برای تمامی بخش های زندگی خویش شده اند.

خوراک، پوشاک ، تفریح ، موسیقی ، روابط دوستانه ، روابط عاشقانه ، رابطه جنسی ، نحوه تربیت فرزندان و ارتباطات خانوادگی و هزاران رفتار دیگر در ایرانیان که روزی سرآمد و زبانزد و الگوی کره ی زمین بودند، به تقلیدی کورکورانه از مردمان ابله “بَر بَر” اروپایی که هیچ پیشینه تاریخی و موفقیتی در هیچ حوزه ای ندارند تبدیل شده است.

درمان خانگی آلزایمر

درمان آلزایمر با مواد غذایی و عسل طبیعی قصد دارد مخاطب را به پیشینه نورانی و قدرتمند خود در انتخاب مواد غذایی ارگانیک برگرداند و وی را از مدرنیته کشنده و احمقانه در تمام حوزه های حاکم بر زمین برهاند.

راه حل نگارنده

در درون همه ی انسان های قطعه ی کوچکی از خالق وجود دارد که برای بیدار شدن و زنده شدن آن نور الهی باید از رفتارهای احمقانه عموم مردم به طور کامل پرهیز کرد.

درمان آلزایمر در جوانی

اگر انرژی ناچیز شما که در هر انسانی بسیار محدود است، صرف تمرکز بر روی پوشیدن لباس های توجه برانگیز، خوردن غذاهای کارخانه ای و فست فودی، تجربه روابط عاطفی، احساسی و سکسی متعدد در گذر زمان، گوش دادن به موسیقی های جان خراش مرسوم، و اتلاف عمر و بی هدفی صرف می شود ، به یقین بدانید که آلزایمر و سایر بیماری ها همیشه می توانند سلامتی جسم و جان شما را تهدید کنند. برای چیره شدن بر تاریکی و درمان شروع آلزایمر و هر بیمار دیگری باید چراغ درون خود را با انجام اعمال نورانی و ترک رفتارهای عامیانه مرسوم و متداول در کلیه جوامع بشری در زمین را در زندگی تان به اجرا در آورید و ابدا به بحث و حرف و کلام نپردازید و فقط در عمل گامی برای خویشتن بردارید.

شما چه تجاربی از درمان علائم آلزایمر پیش از ابتلا به آن دارید؟

healthywithhoney.com

لطفا امتیاز دهید

0 / 5. 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *